Ieškote darbo? LEDinis.lt

Šviesos akademija – Ieškote naujų galimybių plėtoti savo karjerą apšvietime? Visada ieškome talentingų žmonių, kurie papildytų mūsų augančią komandą. Siūlome įvairių pareigų tiek patyrusiems specialistams, tiek pradedantiems kandidatams, norintiems pradėti karjerą apšvietimo srityje. Nesvarbu, ar turite ilgametę patirtį, ar tik pradedate, mes norime jus išgirsti. Mūsų idealūs kandidatai yra motyvuoti, entuziastingi žmonės, pasiruošę pasiraitoti rankoves ir įveikti bet kokį iššūkį. Jei tai panašu į jus ir norite prisijungti prie novatoriškos įmonės, kurioje vertinamas kūrybiškumas, bendradarbiavimas ir nuolatinis tobulėjimas, norime jus išgirsti. – personalas@ledinis.lt

Šiuo metu ieškome:

Apšvietimo salono Pardavimo vadybininkas (-ė)

Pagrindinės pareigos teikti kokybiškas konsultacijas klientams apšvietimo salone, vykdyti pardavimo operacijas, platinti e.parduotuvėje LEDinis.lt parduodamus produktus, prižiūrėti produktų ekspozicijas, sekti naujienas ir aptarnauti nuolatinius klientus. Bus laiku mokamas atlyginimas, patirtis nebutina, apmokimai ir galimybė derinti darbą su studijomis.  Suteikiamos visos standartinės socialinės garantijos. Suteikiamos karjeros galimybės.

Pagrindinės šio vaidmens pareigos:

  1. Pasisveikinti su klientais ir teikti produktų rekomendacijas
  2. Atsakymas į klientų klausimus ir problemų sprendimas
  3. Darbas kasos aparatu ir pardavimo operacijų apdorojimas
  4. Lentynų ir parduotuvės ekspozicijų pildymas
  5. Įprastinių techninės priežiūros užduočių atlikimas, kad parduotuvė būtų švari ir tvarkinga
  6. Parduotuvės politikos ir procedūrų laikymasis
  7. Dalyvavimas privalomuose mokymuose

Tai puiki galimybė motyvuotam, į klientų aptarnavimą orientuotam asmeniui, norinčiam įgyti mažmeninės prekybos patirties sparčiai besivystančioje aplinkoje.

1000-2000 Eur Vilnius

Komanda

preloader