Virtuvės apšvietimas

Klaidinga manyti, kad virtuvė yra tik ta vieta, kurioje užgimsta aromatingi kvapai ir kur ligi soties pripildomi ištuštėję skrandžiai. Virtuvė yra bene svarbiausia namų patalpa, nes čia po ilgų dienos darbų pagaliau prie bendro stalo susirenka visa šeima. Čia kalbamės, dalinamės savo džiaugsmingais, o kartais ir slegiančiais dienos prisiminimais. Čia mokomės išklausyti, nuraminti ir palaikyti savo šeimos narius. Paradoksalu, tačiau dažnas žmogus šių dalinimosi maistu ir mintimis akimirkų prie virtuvės stalo – laukia visą dieną.

 

Būtent dėl šių priežasčių yra ypatingai svarbu sudaryti visas sąlygas namų gyventojams virtuvėje jaustis jaukiai ir patogiai. Pasidairykime, kokios gi virtuvės apšvietimo idėjos yra paklausiausios.

 

 

Tinkamas apšvietimas virtuvėje yra puikus būdas trokštamam jaukumui užtikrinti. Pastebima, kad nuo lubų nuleisti ir vien virtuvės stalą apšviečiantys šviestuvai nebepatenkina visų mūsų poreikių, todėl vis dažniau yra derinamas bendras ir funkcinis virtuvės apšvietimas. Aukštai pakabinami virtuviniai šviestuvai apšviečia visą erdvę, pašalina šešėlius ir atspindžius. Toks virtuvės apšvietimas visiškai pakankamas, kuomet sėliname į virtuvę tik pasiimti „ko nors skanaus“ ir čia užsibūti neketiname. Tačiau tada, kai atsiranda noras pagaminti  „ką nors ypatingo“ – mes čia liekame ilgėliau. Sėkmingiems eksperimentams virtuvėje reikalingas stipresnis apšvietimas virš maisto gaminimo stalviršio. Dažniausias sprendimas – po virtuvės spintelėmis montuojami LED šviestuvai.

 

 

 

Ar gali virtuviniai LED šviestuvai palengvinti Jūsų maisto ruošos darbus jau dabar, nors jūsų spintelės ir senos? Taip, nes LED profiliai gali būti įfrezuoti virtuviniuose balduose arba montuojami spintelės paviršiuje, nesvarbu, sena ar nauja ji yra. Virtuvės darbai klostosi visai kitaip, kai LED apšvietimas yra būtent ten, kur jo labiausiai reikia.

Šviestuvai virtuvei skiriasi ne tik montavimo vieta ir būdais, bet ir skleidžiama šviesa. Virš darbinio stalviršio rekomenduojamas 700 lx šviesos srautas, o minimaliam bendram virtuvės apšvietimui, pakanka – 100-200 lx. Siekiant sudaryti nepriekaištingos ir švarios virtuvės įspūdį, geriausia rinktis dienos šviesos ar „šaltos“ baltos šviesos atspalvius.

 

Žiūrėti apšvietimo produktus skirtus virtuvės apšvietimui.

Komanda

preloader