Viešbučių apšvietimas

Viešbučiuose niekada netrūksta svečių. Juk tai tokia erdvė, kurioje gali laikinai apsistoti ne tik miesto svečiai, tačiau ir gyventojai, kai jiems prireikia laikinų namų. Nuo viešbučiuose sukurto komforto ir jaukumo priklausys klientų patogumas ir lojalumas. Mėgstami viešbučiai visada turės savo ištikimų klientų ratą ir daug rekomendacijų. Tam, kad tokiose erdvėse būtų tinkamai išpildomas svečio komfortas lygis, yra svarbu, kad viešbučių apšvietimas būtų nepriekaištingas.

 

Atvykus į viešbutį, mus vestibiulyje pirmiausia pasitinka maloni administratorė. Tačiau vien tik jos gražios šypsenos nepakanka. Reikia, kad ir registratūros apšvietimas būtų įspūdingas. Tokį privalumą gali suteikti geras priimamojo apšvietimas. Viešbučių apšvietimas čia gali montuojamas labai įdomus, pavyzdžiui su plačiomis, spalvotomis LED juostomis. Taip pat yra labai svarbu pasirūpinti ir kitomis smulkmenomis. Laipteliai, vedantys Jus iš vestibiulio į kambarį, taip pat gali būti apšviesti nedidelėmis LED švieselėmis. Jas galima pasirinkti baltos arba besikeičiančių spalvų paletės. Atvykus į tokį viešbutį – svečiai gali pasijusti tarsi tikros įžymybės.

 

Atvykus į viešbučio kambarį, kiekvienas svečias pirmiausia ieško ramaus poilsio ir komforto. Tam, kad būtų galima pasijusti karaliumi, reikia pasirūpinti, kad geras viešbučių apšvietimas vyrautų ir kambariuose. Labai patogu, jeigu klientas pats gali reguliuoti naudojamų LED šviestuvų kiekį ir intensyvumą. Tam gali būti pasirinkti nusileidžiantys LED šviestuvai, LED panelės ar nedidelės lemputės. Svarbus apšvietimo įrengimo aspektas yra ir pastatomos stalinės lempos prie kambario lovų. Idealu, jeigu rasite savo viešbutį, kuriame pasijusite lyg namuose!

 

 

Žiūrėti produktus skirtus viešbučių apšvietimui.

Komanda

preloader