Veidrodžio apšvietimas

Jei veidrodžio išradėjas būtų gyvas, daug moterų jam padėkotų. Tačiau kai jo nėra, jos pyragus kepa savo vyrams, kurie pritvirtina veidrodžius ten, kur reikia. Kuo jų daugiau, tuo geriau, kuo didesni – tuo gražesni… Ir taip iki begalybės ir atgal.

 

Tačiau tik geras veidrodžio apšvietimas leidžia jo funkcijas išnaudoti tinkamai. Vargu kuris (ar kuri) ilgai staipytųsi prie veidrodžio, jei ten savęs tiesiog nematytų. Arba, ar patogu būtų dažytis ar rištis kaklaraištį prieblandos šešėlių žaisme? Veidrodžiui šviestuvai suteikia daugiau galių, Jums – daugiau komforto, namų interjerui – daugiau erdvumo ir jaukumo. Visko daugiau, o rūpesčių tik mažiau.

 

Nesvarbu kurios patalpos tai veidrodis – miegamojo, holo, vonios, koridoriaus ar drabužinės – sumontuoti veidrodžio šviestuvai turėtų neakinti ir nemesti šešėlių ant veido. Dažniausiai šiam tikslui naudojami sieniniai LED šviestuvai iš abiejų veidrodžio pusių. Konkrečiai vonios kambaryje, gali būti montuojami ir dekoratyvinio apšvietimo LED šviestuvai po veidrodžiu.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad visi sieniniai LED šviestuvai turi skirtingą šviesos atkūrimo indeksą. Kuo tai svarbu Jūsų veidrodžiui ir Jums? Kuo indeksas arčiau šimto, (t. y. – daugiau nei 90), tuo atvaizdas veidrodyje atrodo natūraliau. Kuo daugiau tikslumo, tuo dažniau veidrodėlis pasakys, kas gi šiame pasaulyje gražiausias 🙂

Subtilus ir šiltas veidrodžių apšvietimas teigiamai įtakoja visą patalpos interjerą.

Žiūrėti produktus skirtus veidrodžio apšvietimui.

Komanda