Svetainės apšvietimas

Svetainė – pati erdviausia ir dažnu atveju, labiausiai išpuoselėta namų patalpa, kurioje visada gera gerti arbatą su gerais bičiuliais ar žaisti stalo žaidimus su šeimos nariais. Tai reprezentacinė erdvė, jūsų namų veidas. Todėl nenuostabu, kad svetainės interjeras pareikalauja daugiausiai išmonės ir pastangų, siekiant išskirtinumo ir jaukumo balanso.

Kaip ir kitose namų patalpose, bendras svetainės apšvietimas yra derinamas su atskirų zonų apšvietimu. Dabar, kai modernios svetainės interjeras sunkiai įsivaizduojamas be erdvių ir stilingų nišų, ypatingai svarbu pasirūpinti specialiai joms pritaikytu apšvietimu. Svetainės nišose paslėpti šviestuvai be matomo šviesos šaltinio, į svetainės bendrą atmosferą įneša šiek tiek paslapties ir  subtilumo. „Slaptieji“ svetainės šviestuvai romantiška ir jaukia šviesa apšviečia svarbiausias namų kerteles, kurių išskirtinumą labiausiai ir norite pademonstruoti: paveikslus, indus, gėles ir kt.

 

Nepaisant to, bendras svetainės apšvietimas vis tik yra būtinas, norint vienodai apšviesti visą svetainės erdvę. Praktiškas ir patogus sprendimas – svetainės lubų zonoje montuojamos LED panelės, kurios šviečia plačiu 120 laipsnių kampu, todėl užtikrinamas tolygus svetainės apšvietimas.

 

Svetainės lubų centre įprastai naudojami LED pakabinami arba įmontuojami šviestuvai, tačiau jų apšvietimas yra tik dekoratyvinis, išraiškingai papildantis bendrą interjerą.

Šviestuvai svetainei, tarsi svarbūs akcentai, sudėlioti ten, kur reikia ir taip, kaip reikia, nulemia harmoningą visumą, kurioje leisti laiką malonu ir gera.

Žiūrėti produktus skirtus svetainės apšvietimui. 

Komanda

preloader