• Pradžia
  • /
  • Prekybos erdvių apšvietimas

Prekybos erdvių apšvietimas

Prekybos centrai – tai erdvės, į kurias kasdien plūsta minios žmonių. Nesvarbu, ar tai darbo diena, ar savaitgalis. Apsipirkti reikia visiems, todėl kiekvienas protingas verslininkas rūpinasi savo klientų komfortu.

Tinkamas prekybos erdvių apšvietimas – raktas į didesnius produkcijos pardavimus. Tai netgi prisideda prie geresnės klientų nuotaikos ir prie bendro parduotuvės komforto. Būtent todėl, pirmiausiai reikėtų pasirūpinti, kad parduotuvių apšvietimas būtų idealiai pritaikytas pirkėjams.

 

Tinkamai sumontuotas parduotuvių apšvietimas daro tiesioginį poveikį pirkėjams. Taip yra parodomos geriausios prekės savybės, kurių prietemoje nė nesimatytų. Kai yra kuriamas prekybos erdvių apšvietimas, nepakanka pasirūpinti vien tik prekių apšvietimu. Didelį vaidmenį čia atlieka apšvietimas prie įėjimo ir salono apšvietimas.

Prekybos erdvių apšvietimas priklauso nuo foninio ir nuo akcentinio apšvietimo. Foninės šviesos neturi būti akinančios ir blaškyti klientų dėmesio. Akcentiniai apšvietimai, priešingai, išryškina tas erdvės vietas, į kurias norima nukreipti pirkėjo akis. Priklausomai nuo Jūsų parduodamos produkcijos, galima rinktis iš plataus LED lubinių šviestuvų asortimento. Bet kurio salono apšvietimas puikiai atrodys su dideliais LED šviestuvais. O tam tikrą prekių kategoriją visada galima išryškinti su LED šviestuvu ant bėgelio. Tokį šviestuvą galima patogiai nukreipti reikiama puse.

LED šviestuvai suteikia kiekvienai prekę ryškesnę ir patrauklesnę išvaizdą. Šis privalumas geriausiai atsispindi šviežio maisto parduotuvėse. Be to tokios lempos neapsiriboja tik balta spalva. Prekybos erdvių apšvietimui galite rinktis lemputes iš didelio spalvų spektro. LED šviestuvai turi funkciją ir tam tikru intervalu keisti spalvas.

Žiūrėti apšvietimo produktus skirtus prekybos erdvių apšvietimui

Komanda