• Pradžia
  • /
  • Patalpų aukštom lubom apšvietimas

Patalpų aukštom lubom apšvietimas

Jungtinėse Amerikos Valstijose kilusi idėja išnaudoti senas gamyklines patalpas aukštomis lubomis (loftus) menininkų studijoms arba net gyvenamajai paskirčiai, pastaruoju metu vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Kuo ambicingesni norai, tuo didesni iššūkiai dažniausiai laukia projektuojant interjerą. Erdvios patalpos aukštomis lubomis gali būti suvaldytos šviesos pagalba, todėl apgalvotas apšvietimas čia – ypatingai svarbus.

 

 

Viršuje montuojami patalpų aukštoms luboms LED šviestuvai, yra daug galingesni ir spinduliuoja atitinkamai didesnį šviesos srautą, tačiau ir jų kaina nuo įprastų skiriasi taip pat daug kartų.

Kita aukštų lubų apšvietimo idėja – galingesni, reguliuojami prožektoriai, kurių apšvietimas aukštų patalpų atveju nukreipiamas ne į viršų, kaip įprastai, o žemyn, į grindis. Šviesa, išsisklaidydama ant grindų, suformuoja naują, mažesnės, tačiau jaukesnės erdvės pojūtį.

 

Jeigu namų šeimininkai nebijo vizualiai sumažinti patalpos aukščio, tuomet dažniausiai pasirenkami masyvūs ir ekspresyvūs pakabinami šviestuvai, nuleidžiami žemyn. Ir tai nėra tik sprendimas, kad bendras patalpos aukštomis lubomis apšvietimas, tenkintų jūsų poreikius. Įspūdingas šviestuvas – svarbus interjero akcentas, kurio dėka patalpa būstui tampa namais.

 

Žiūrėti produktus skirtus patalpų aukštom lubom apšvietimui.

Komanda