Miegamojo apšvietimas

Ypatinga namų vieta – miegamasis kambarys. O pati didžiausia prabanga čia – komfortas ir ramybė. Retas kuris nusispyręs šlepetes po lova ir susirangęs po šilta antklode, taip staiga ir užmiega. Įtampa ir stresas, įvairios mintys knibždančios įsiskaudėjusioje galvoje, miegamajame palengva išblanksta ir užleidžia vietą ramybei. Anot specialistų, tai pati geriausia erdvė meditacijai, šiltiems pokalbiams ar tiesiog vidiniam atsipalaidavimui. Tai intymus laikas, todėl ir supanti miegamojo aplinka turėtų būti atitinkama.

 

 

 

Subtilus miegamojo kambario apšvietimas sukuria privatumo ir intymumo pojūtį. Siekiant miegamojo erdvę pritaikyti visapusiškam poilsiui ir suteikti galimybę pavargusioms akims pailsėti, dažniausiai naudojamas prislopintas, nestiprus, bendras kambario apšvietimas. Paslėpti miegamojo šviestuvai lubų nišose arba už užuolaidų, apsaugo nuo intensyvios ir varginančios šviesos tiesiai į akis. Turbūt sutiksite, kad toks miegamojo apšvietimas, kurio nesinori net įsijungti suskambėjus rytiniam žadintuvui dėl itin ryškios ir akinančios šviesos – nėra tinkamas sprendimas jūsų namuose.

 

Išskirtinis ir modernus miegamojo interjeras kuriamas lengvai ir su įkvėpimu, kada panaudojami ir kiti apšvietimo būdai, pavyzdžiui, sieniniai LED šviestuvai.  Jie gali būti nuleisti, sieniniai arba pastatomi ant spintelės iš abiejų lovos pusių. Jeigu vakare prieš miegą mėgstate pasklaidyti knygos puslapius,  siuvinėti, megzti ar spręsti kryžiažodžius, įvertinkite, ar miegamojo šviestuvai, įrengti prie lovos, yra pakankamai galingi.

 

Dar vienas būdas kurti miegamojo interjerą šviesos pagalba – linijinis apšvietimas. Pastarasis apšvietimo būdas pasižymi inovatyvumu dėl savo universalaus pritaikymo ir unikalaus erdvės pojūčio sukūrimo. Šie modernūs šviestuvai miegamajam, ištisiniu šviesos spinduliu išryškinantys erdvę, stebina savo paprastumu ir funkcionalumu. Aliuminis LED profilis, pasirinktos spalvos LED juosta, maitinimas ir fantazija – tai viskas, ko reikia, kad miegamojo apšvietimas taptų jaukus ir tinkamas poilsiui, kurio jūs nusipelnėte.

 

Žiūrėti produktus skirtus miegamojo apšvietimui.

Komanda