Laiptinės apšvietimas

Sutiksite, kad naktį, visiškoje tamsoje, stačiais laiptais nusileisti žemyn į virtuvę atsigerti vandens su citrina – na, yra iššūkis. Visgi matuoti drąsą tamsoje įveiktais pavojingais laipteliais – nėra pats sumaniausias pasirinkimas. Todėl laiptinės apšvietimas yra ypatingai svarbus ne tik dėl grožio, bet ir dėl konkrečios funkcijos: apšviesti laiptus ir apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų.

 

Iš pažiūros tamsoje pavojingi laiptai, saugumas ir grožis interjere puikiai dera, kai panaudojamas praktiškas ir stilingas laiptų apšvietimas nuo pirmo laiptelio iki pat viršaus. Dideli ir masyvūs pakabinami šviestuvai puikiai užpildo laiptinės erdvę aukštomis lubomis. Jei labiau patinka minimalizmas ir interjere išlaikytas saikingumas, tada paviršiniai sieniniai šviestuvai yra kaip tik tai, ko ieškote. Pasinaudojant išmone ir gerų meistrų (suprantančių, kas yra gera laiptų apdaila) patarimais, nesunkiai sukuriamas tikslingas laiptų apšvietimas.  Nedideli, sieniniai LED šviestuvai laiptinėje montuojami universaliai: žemai, sienos apačioje prie laiptų, laiptų turėkluose, taip pat įleidžiami į  pakopą ar po ja.

Linijinis laiptų apšvietimas – dar viena puiki šviesos projekcijos idėja jūsų namų ypatingam interjerui paryškinti. Nenutrūkstamas ištisinis šviesos spindulys per visą išorinį šviestuvo perimetrą išraiškingai pabrėžia laiptų formą ir taip jiems suteikia dar daugiau gracingumo. Linijiniai LED šviestuvai itin mėgstami interjero dizainerių ypatingai tada, kada kuriamas išskirtinių, erdvių architektūrinis apšvietimas.

 

Švelnaus ir malonaus apšvietimo dėka, laiptai interjere gali nušvisti visai nauja šviesa.

Žiūrėti produktus skirtus laiptinės apšvietimui.

Komanda