Koridoriaus apšvietimas

Pirmasis mygtukas, kurį paspaudžiame atrakinę savo namų duris – ne virdulys, o koridoriaus arba holo šviesos jungiklis. Koridoriaus apšvietimas pagrįstai galėtų būti vadinamas „mano namai!…“ apšvietimu, nes tai tikrai dažniausiai pati pirma mintis šovusi į galvą, kai įjungiate šviesą ir peržengiate savo namų slenkstį. Tik tada, kai akys ir širdis apsipranta, kad pagaliau esate namuose, nusiaunate batus ir sieninėje spintoje ieškote vietos paltui. Itin patogu, jei nedidelis LED profilis paslapčia atsiranda ir čia, koridoriaus spintoje: juk tinkami šviestuvai tinkamose vietose išlaisvina nuo daug nepatogumų.

 

 

Koridoriaus lubų apšvietimas paprastai nėra intensyvus – visiškai pakanka 150-200 lx šviesos srauto. Taškinis koridoriaus apšvietimas – LED lubiniai šviestuvai ir įleidžiamos LED panelės tam visiškai tinkamos, kaip ir linijinis apšvietimas.

 

Jeigu Jums rūpi išskirtinumu pasižymintis namų interjeras, koridoriaus patalpos tikrai nebus išimtis. Naudojant įleidžiamus interjero šviestuvus, galima „smagiai pažaisti“ su šviesa pailgų zonų sienos apačioje. Šviesos eksperimentams puikiai tinka ir paviršiniai koridoriaus sienos šviestuvai.

Šviesos stebuklai namuose prasideda perėjimo zonose įrengus šviesos judesio daviklius. Tai išties patogus koridoriaus apšvietimas, ypatingai tamsiuoju paros metu, palengvinantis šviesos įjungimą ir išjungimą. Tačiau, jei namuose slampinėja nemigos kankinama katė/policininkė, tada verčiau pasikliauti rankos prisilietimu reguliuojamu apšvietimu.

Žiūrėti produktus skirtus koridoriaus apšvietimui.

 

Komanda

preloader