• Pradžia
  • /
  • Kur galiu montuoti profilius su LED juostelėmis?

Kur galiu montuoti profilius su LED juostelėmis?

Laiptų apšvietimas. Profilius galite sumontuoti po laiptų pakopomis bei įleisti į turėkle išfrezuotą griovelį. Papildomai įrengę dimerį galėsite reguliuoti šviesos stiprumą.

Virtuvės darbastalio apšvietimas. LED juostelių šviesos visiškai pakanka, kad sukurti nepriekaištingą virtuvės darbastalio apšvietimą. Kadangi šviesa yra taškinė, ji pilnai apšviečia darbinę zoną, o daiktai esantis joje yra gerai matomi ir neturi šešėlių.

Lentynų, spintų apšvietimas. Dėl kompaktiško LED profilių dydžio sunkiai pasiekiamų erdvių apšvietimas tapo realybe. Dabar galite sumontuoti LED juosteles ten kur netelpa joks kitas šviestuvas.

Virtuvės spintelių apšvietimas. Kadangi LED juostelei reikalinga 12V įtampa, ji nepavojinga žmogaus gyvybei, o sumontuoti tokį apšvietimą – paprasta ir nesudėtinga.

Stalčių apšvietimas. Jums nebereikės naudoti pagrindinės šviesos šaltinio, kad matyti daiktus esančius stalčiuose. LED juostelė įsijungia automatiškai vos atidarius stalčių.

Nestandartinis vonios kambario apšvietimas. Specialus profilis gali būti montuojamas į plyteles. Panaudojus hermetinę medžiagą profilis su įmontuota LED juostele tampa atsparus vandeniui.

Lauko apšvietimas. HR Line bei HR Alu tipo profiliai atitinka IP 67 vandens atsparumo standartą. Jų korpusas yra tvirtas ir atlaiko didesnį svorį. Juos galite naudoti transporto priemonių važiuojamosios dalies, stovėjimo aikštelių apšvietimui.

Reklaminiai stendai bei iškabos. Panaudoję specialų EX Alu tipo profilį galite sukurti šviečiančius reklaminius stendus ir iškabas. Reklaminių iškabų profilyje tvirtinamas stiklas. Jis yra apšviečiamas profilyje esančiomis juostelėmis. Jei naudosite RGB juosteles, galite gauti skirtingus atspalvius. Naudodami tą patį profilį galite įrėminti ir apšviesti skelbimus, nuotraukas ar įvairią reklaminę medžiagą.

Individualūs šviestuvai. Išlaisvinkite savo fantaziją ir sukurkite išskirtinį šviestuvą savo namams! Panaudoję apvalų profilį ir natūralaus medžio pagrindą, sukurkite originalų pastatomą šviestuvą. Į profilį galite įstatyti elektrai laidžius kištukus ir pakabinti jį ant plieninių troselių, kuriais teka elektros srovė. Toks šviestuvas užima nedaug vietos, suteikia išskirtinumo bei atlieka pagrindinę savo funkciją – apšviečia darbastalį ar kitas Jūsų namų erdves.

Patalpos lubų apšvietimas. Architektūriniai LED profiliai skirti montuoti ant lubų arba gipso, kas leidžia sukurti nepakartojamą kambario apšvietimą. Jų aukštis yra suprojektuotas taip, kad jie gali sudaryti vieną šviesos liniją. Visas montavimas yra labai paprastas, kadangi jie montuojami su specialiomis montavimo spyruoklėmis.

Komanda

preloader