Garažo apšvietimas

Garažas – tai ta namų patalpa, kuri stereotipiškai dedikuojama tik vyrams, o realybėje reikalinga visiems. Nors pagrindinė garažo funkcija yra pastogė automobiliui ir vieta daiktams, kuriuos išmesti gaila, o namuose jų šiuo metu nebereikia, tačiau kai kurios laisvalaikio formos gali atvesti jus būtent čia. Įvertinus, kiek laiko ir kodėl praleidžiate savo garaže, pasirenkami atitinkami šviestuvai.

Tais atvejais, kai Jūsų apsilankymo garaže tikslas yra tik įlipimas/išlipimas iš automobilio, svarbus tik bendras garažo apšvietimas. Geriausias pasirinkimas –  plataus apšvietimo kampo, įleidžiami arba paviršiniai lubiniai LED šviestuvai arba LED panelės, kurių dėka šviesa garaže pasiskirsto tolygiai.

 

Praktiška ir patogu pasinaudoti technologinėmis inovacijomis. LED prožektoriai su judesio davikliu smarkiai palengvina Jūsų atkarpą tamsiu paros metu nuo/iki automobilio.

 

Mėgstantys meistrauti ir nemažai laiko praleidžiantys čia savo noru, turėtų pagalvoti apie daugiausiai naudojamų vietų papildomą apšvietimą. Sieniniai arba pakabinami LED šviestuvai garažo erdvę gali padalinti pagal Jūsų poreikius. Automobilio remontavimas, seno krėslo restauracija, elektroninių prietaisų taisymas – visi darbai garaže reikalauja jūsų akylumo, atidumo ir kruopštumo, todėl darbinės zonos apšvietimas turėtų būti nemažesnis nei 500-600 lx šviesos srautas.

 

Žiūrėti produktus skirtus garažo apšvietimui.

Komanda

preloader