Biuro apšvietimas

Darbas – tai vieta, kurioje kiekvienas darbuotojas praleidžia didžiąją dalį savo dienos laiko. Darbas biuruose kartais gali būti įtemptas ir kupinas iššūkių, todėl yra labai svarbu pasirūpinti kiekvieno darbuotojo komfortu ir tinkamomis darbo sąlygomis. Viena iš jų – tai tinkamas biurų apšvietimas. Kaip žinia, biuruose daugelis darbuotojų sėdi prie kompiuterių, todėl jiems reikia ypatingai saugoti savo akis. Geras biurų apšvietimas padeda išsaugoti ne tik puikų regėjimą, tačiau ir pagerina darbo našumą, kadangi tik nepavargusios akys leis optimaliai išnaudoti savo protinius gebėjimus.

 

 

Verta paminėti, kad renkantis biurų apšvietimą, yra rekomenduotina kreiptis į šios srities profesionalus, kadangi reikia įvertinti tokius aspektus, kaip bendras biuro patalpų plotas, natūrali šviesa ir kita. Tinkamas patalpų apšvietimas turi atitikti tam tikrus Europos teisės aktų reikalavimus. Biuro patalpos turi būti ryškios ir be jokių šešėlių atspindžių, tačiau šviesų ryškumas taip pat neturi būti per didelis ir akinantis. Tokiu atveju darbuotojo akys gali tik dar labiau pavargti. Kiekviena biuro erdvė turi būti tinkamai išnaudota ir apšviesta.

Biurų apšvietimas gali būti ne tik naudingas, tačiau ir teikti estetinį grožį. Taip pat geras apšvietimas padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas. Dabar yra ypač populiaru rinktis LED apšvietimą, kadangi LED lemputės yra ne tik gražios, modernistinio stiliaus, tačiau ir vienos efektyviausių, lyginant su kitais energijos šaltiniais. Neretai biuruose yra pasirenkamos specialios LED panelės, kurios vienu metu gali spinduliuoti daugiau šviesos. Dydžių pasirinkimas čia labai platus, todėl puikiai galima įsirengti kiekvieną biurą. Nebijokite naujų idėjų ir kurkite tik pačias efektyviausias savo biuro erdves!

 

Žiūrėti apšvietimo produktus skirtus biuro apšvietimui.

Komanda