Baldų apšvietimas

Bendras patalpų apšvietimas įprastai derinamas su papildomu darbo zonų, dekoratyviniu, veidrodžių, ar baldų apšvietimu. LED šviestuvai smarkiai išplečia baldų apšvietimo galimybes, todėl, šiai dienai, jas riboti gali tik ribota fantazija J Interjero kūrėjai džiaugiasi, kad dabartinėje rinkoje siūlomi baldiniai šviestuvai yra lengvai įmontuojami ir įkomponuojami bet kokiuose balduose: drabužių spintose, po virtuvinėmis spintelėmis, knygų lentynose, stalviršiuose.

 

Baldų meistrai drąsiai montuoja įleidžiamus LED šviestuvus į baldus. Visi, kas jau pasinaudojo LED apšvietimo sprendimais patikins: LED šviestuvai yra Ilgaamžiai, nekaista ir baldams visiškai nekenkia. Esant poreikiui, jog lentynos apšvietimas būtų tolygus, naudojami paviršiniai arba įleidžiami ploni LED profiliai.

 

Praktiškas sprendimas tose namų patalpose, kur tamsoje sunku surasti šviesos jungiklį, arba visai nepatogu jo ieškoti – baldiniai šviestuvai, įrengiami kartu su judesio detektoriumi. Judesio detektorius, užfiksavęs, kad kažkas sujudėjo, įjungia šviestuvą už jus. Praėjus tam tikram laikui – šviesa išsijungia taip pat automatiškai.

Žinoma, svarbu nepamiršti saiko ir nepaversti  namų žybsinčiu LED lempučių karavanu. Baldų apšvietimas ir namų interjeras – vienas nuo kito neatsiejami dalykai, kurių stilingą darną lemia jūsų skonis ir drąsa kurti savo svajonių namus.

 

Žiūrėti produktus skirtus baldų apšvietimui.

Komanda