Apie Mus

Nuo 2008 metų esame pirmaujantys energiją taupančių LED sprendimų tiekėjai Baltijos šalyse. Garantuojame, kad mūsų siūlomi sprendimai ženkliai sumažins energijos eikvojimą, užtikrins maksimalų saugumą ir pasižymės laikui nepavaldžiu dizainu. Mūsų specialistai, supras ne tik Jūsų lūkesčius bei poreikius, bet ir padės integruoti LED apšvietimo sistemą į jūsų kasdienį gyvenimą. Panaudojant moderniausius apšvietimo sprendimus, mes galime įgyvendinti tai ką jūsų vaizduotė gali sugalvoti.

Esame didžiausi „KLUS“  apšvietimo sprendimų distributoriai Lietuvos rinkoje. Tiekiame vidaus ir lauko apšvietimo sprendimus, suteikiame apšvietimo projektavimo, apšvietos techninio skaičiavimo paslaugas, konsultuojame apšvietimo klausimais. Mūsų įmonėje suburta profesionalių specialistų komanda nuo 2008 metų dirbanti su įvairaus sudėtingumo apšvietimo projektais bei LED apšvietimo sprendimais. Savo klientams siūlome tik geriausios kokybės prekes geriausiomis sąlygomis.

Didžiuojames ilgamete partneryste su įmone „KLUS“ – viena iš didžiausių pasaulyje profilių bei komponentų  skirtų LED apšvietimo sprendimams įgyvendinti tiekėja. Palaikome beveik pilną „KLUS“ produkcijos asortimentą sandeliuose Lietuvoje bei sėkmingai tiekiame ją į kitas Baltijos, Europos bei NVS Šalis.

Panaudojant mūsų siūlomus apšvietimo sprendimus, kiekviena Jūsų interjero detalė, kiekvienas baldas, gali tapti šviesos šaltiniu, kuriančiu išskirtinį, nepakartojamą žavesį Jūsų būstui.

Nestandartiniai apšvietimo sprendimai, kurie pavers Jūsų interjerą išskirtiniu!

Komanda

preloader