Kontaktai

Savanorių pr. 139B, D
LT-30150, Vilnius, Lietuva
Darbo laikas: I-V, 9val.-18val.
Žemėlapis  |  Kontaktai


 

Prekių pristatymas

dpd-pristatymas
Prekių pristatymas per 1-2 darbo dienas.
Sužinokite kaip gauti prekes greičiau.
 

   auksciausia-kokybe2-metu-garantija

LED apšvietimo reklaminis stendas

Kaip LED apšvietimo reklaminis stendas Jūsų reklamą padaro išskirtinę?               

LED šviesos reklaminis stendas yra vienas iš moderniausių šios kartos šviesos technologijų. Jo dizainas sudarytas iš taškinio šablono, kuris leidžia šviesai skleistis vienodu stiprumu visame paviršiuje. led_apsvietimo_reklaminis_StendasŠi technologija padaro šį reklaminį stendą patrauklų savo kokybe ir ekonomiškai efektyviu sprendimu, nes naudojamos taupiosios apšvietimo technologijos. Ji sudaryta iš specialaus, itin plono profilio, kuris gali būti pritaikytas tose vietose, kurios anksčiau negalėdavo būti apšviestos. Taip pat yra pritaikytos šviesos reguliavimo ir spalvos keitimo funkcijos, padedančios sukurti temines atmosferas. Ši adaptacija suteikia Jums galimybę klestėti mažmeninėje prekyboje ir išlikti madingiems.

Stendas sudarytas iš savybių ir funkcijų, kurios Jūsų dizainą paskirsto į  pagrindinius elementus:
1.    Reklamos turinio dizainas ir idėja.
2.    Naudos kurias atneša išskirtinė šviečianti reklama.
3.    Išskirtinė atmosfera ir interjeras kurį sukuria apšvietimas.
4.    Vientisumas ir gaminio kokybė, kurias turi šis išbaigtas produktas.

Reklaminio stendo galimi dydžiai:
1.    A0 formatas (840mm x 1188mm)
2.    A1 formatas (594mm x 840mm)
3.    A2 formatas (420mm x 594mm)
4.    A3 formatas (297mm x 420mm)

          LED šviesos stendai yra pagaminti iš ekologinio apšvietimo produktų, kurie griežtai palaikomi ISO 14001 reglamentų, kurie palaiko ekologišką iniciatyvą į aplinką. Kiekvienas stendas yra kokybiškas ir jam suteikiama 2 metų garantija. Visiems stendams yra atliekami griežti kokybės patikrinimai ir degimo testai, kad būtų užtikrinta kokybė, jog stendas gali atlaikyti 50,000 valandų veikimą.
Mūsų šviečiantis reklaminis stendas  yra produktas, kuris sužavės savo patvarumu ar šviesos kokybe.

Reklaminio stendo kuriama apšvietimo aplinka     

          LED apšvietimas, skirtas architektūriniam ar interjero dizainui, tampa jaukios atmosferos,  ir jaukios aplinkos atributu. Ji inicijuoja tuos kvapą gniaužiančius jausmus, kuriuos sukuria supaprastinta dizaino interpretacija. Reklaminiai stendai prieinami įvairaus šviesos temperatūros atspalvio, kuris leidžia atskleisti tikrą prekinio ženklo dvasią ir pernešti ją į paprastą ir elegantišką idėją. Tai padeda kiekvienam dizaineriui ar architektui sukurti tam tikrą temą, kartu stiprinant prekės ženklo įvaizdį. Įsivaizduokite – naktiniai klubai, muziejai, restoranai ar parduotuvės su sienomis, koridoriais, lubomis šviečiantys tiek norima spalva, tiek forma. Pradėkite būti kūrybingi, nes šie šviečiantys stendai yra praktiškai beribės dizaino galimybėmis. Pavyzdžiai:

led_reklaminio_stendo_pavyzdysled_reklaminio_stendo_pavyzdys   

Reklaminio stendo kuriama apšvietimo aplinka     

          Tai pramonės, kurios klesti dėl nuolatinės kaitos ir kūrybiškumo. Inovacijos ir naujos idėjos, sudaro pagrindą, norint tapti pramonės lyderiu ar dizainled_reklaminio_stendo_pavyzdyseriu. Šiuolaikinė karta trokšta įkvepiančio ir sudominančio prekės ženklo reklamos. Šviesos ir architektūros projektuotojai vis daugiau žiūri į reklamas, apšviestas šviesos diodų pašvietimu (LED), nes taip  norima sutaupyti ir atkreipti žmonių dėmesį. Su mūsų pateiktu reklaminiu sprendimu, jūs galite lengvai keisti reklamos turinį, ir pritaikyti pagal savo poreikius. Jei šiuo metu reikia paskelbti akciją,  netenkino esamos reklamos turinio idėja, jei norite anonsuoti naujus produktus, ar tiesiog pritaikyti savo reklamas prie metų laiko, sezono ar švenčių,  su mūsų reklaminiu sprendimu visa tai yra nesudėtinga ir už mažus kaštus, kuomet tereikia pakeisti tik atspausdintą reklaminį turinį, o ne visą stendą.

Pirkti   Pardavimų vadybininkas

Artiom Savenkov
Mob: +370 626 41084
el. paštas: sales@jml-group.lt

Pardavimų vadybininkas

Justas Megelinskas
Mob: +370 652 35650
el. paštas: justas@jml-group.lt

Apšvietimo projektuotoja

Asta Minkevičiūtė
Mob: +370 626 04433
el. paštas: projektai@jml-group.lt

© 2013 LEDinis.lt. Visos teisės saugomos.
JML Group, UAB